اطلاعیه ها

 

اطلاعیه!

شهروندان و مراجعه کننده‌گان محترم لوی څارنوالی!

 به اطلاع کسانی که از اجراآت کارکنان این اداره در مرکز و ولایات شاکی هستند، و شکایت شان را به ریاست اطلاعات و ارتباط عامه می‌فرستند، رسانیده می‌شود که شکایات شان به منظور رسیده‌گی به ریاست کنترول و مراقبت این اداره سپرده می‌شود.

پس از این گزارش نتیجۀ بررسی شکایات شان از سوی مسؤولان مربوط، به زودترین فرصت ممکن از طریق وب‌سایت رسمی لوی څارنوالی به نشر خواهد رسید.


اطلاعیه!

به اطلاع تمام کارمندان و څارنوالان رسانیده می شود که مجله شماره ۴۷ څارنوال و کتاب چهارمین کنفرانس سراسری څارنوالان تازه به چاپ رسیده است و کارکنان لوی څارنوالی میتوانند بخاطر به دست آوردن آن به کتابخانه مرکزی لوی څارنوالی مراجعه نمایند.

 

آدرس: مدیریت کتابخانه مرکزی لوی څارنوالی ، تهکوی بلاک ‌B تعمیر دارالامان 


 دعوت نامه مطبوعاتي

 تاريخ ٥ ميزان ١٣٩٦

                                        

 كابل - افغانستان 

  قرار است كه به روز ٤ شنبه مورخ ٥ ميزان سال روان به تعداد ٢١٥ نفر محبوسين افغاني از كشور ايران از طريق بندر مرز اسلام قلعه ولايت هرات به  داخل خاك افغانستان انتقال گردد.
بنأ از نماينده گان محترم رسانه ها دعوت بعمل مي آيد تا جهت پوشش خبري اين برنامه تشريف بياورند.


سخنرانان : مسؤولان رياست څارنوالي نظارت بر محلات سلب آزادي و هيأت مربوط.


موضوع : (انتقال محبوسين افغاني از كشور ايران)


 زمان : چهارشنبه ٥ميزان سال ١٣٩٦مطابق (27سپتامبر2017)ميلادي. 
شروع برنامه به ساعت٨:٠٠ صبح لطفاً به  ساعت ٧:٣٠ تشريف بياوريد.


 مكان : مرز بندراسلام قلعه ولايت هرات -افغانستان

 در صورت ضرورت به شماره ذيل به تماس شويد:


 ٠٧٠٠٢٤٥٩٩٤ =٠٧٩٢١٠٠٧٠٠ څارنوال هرات


جمهوری اسلامی افغانستان

لوی څارنوالی

دفتر سخنگوی مقام

اعلامیه مطبوعاتی در پیوند به اظهارات اخیر عبدالرزاق وحیدی وزیر اسبق مخابرات و تکنالوژی معلوماتی

خبرگزاری رشد خبری را به نشر رسانیده که در آن عبدالرزاق وحیدی وزیر اسبق مخابرات و تکنالوژی  ادعا می نماید که گویا لوی څارنوال کشور به وی گفته است " اگر قانون باشد، وزیر مالیه باید به حبس ابد و یا متوسط محکوم می شد."

اداره لوی څارنوالی افغانستان این ادعا های بی اساس عبدالرزاق وحیدی را به قاطعیت رد نموده، از خبرگزاری رشد میخواهد که در نشر اخبار اصول ژورنالیزم را رعایت نموده و از نشر مسایل عاری از حقیقت خود داری نماید.

همچنان از آقای عبدالرزاق وحیدی تقاضا میگردد تا از اظهارات غیر مسولانه و بی اساس در مورد اشخاص و افراد خوداری نماید.


اطلاعیه
قابل توجه تمام علاقه مندان مجله څارنوال!

 

 ریاست اطلاعات و ارتباط عامه لوی څارنوالی از مقالات حقوقی و علمی- تحقیقی  شما بخاطر نشر در مجله څارنوال، استقبال می کند. نوسیندگان، قلم بدستان و فرهنگیان محترم که خواهان نشر مقاله های شان در مجله ی څارنوال هستند،  می توانند نوشته های شان به ادرس برقی iprd@ago.gov.af برای ما بفرستند. لطفا پیش از نوشتن مقاله های تان"شیوه نامه نگارش مقاله برای مجله څارنوال" را به دقت مطالعه فرمایید. 
برای دریافت شیوه نامه به لینک زیر کلیک نمایید:

اطلاعیه!

قابل توجه ریاست څارنوالی های مرکز و لایات:

  ریاست اطلاعات و ارتباط عامه جهت انعکاس کارکرد ها و فعالیت های شما؛ در رسانۀ لوی څارنوالی خواهان موارد ذیل میباشد:

1.       زنده گی نامه ((Biographi رییس مربوطه .

2.      کارکرد ها و گزارش کاری  ریاست طی سال 1395 هـ ش.

3.       عکس از جریان اجرای فعالیت ها و جلسات کاری.

از شما خواهشمندیم تا از طریق آرشیف و یا آدرس های الکتریکی که مربوط این ریاست میباشد؛ برای ما فرستاده، ممنون سازید.


 

اطلاعیه ریاست کنترول و مراقبت اداره عالی لوی څارنوالی

اداره عالی لوی څارنوالی و هیأت رهبری این اداره  همواره در امر مبارزه با فساد اداری تلاش می کند. مسأله ای که بگونۀ پیگیر در شورای عالی لوی څارنوالی  مورد بحث قرار میگیرد. در ساختار اداری لوی څارنوالی، ریاست تحت نام "ریاست څارنوالی کنترول و مراقبت" نیز وجود دارد. این ریاست  مؤظف است تا بگونه جدی و فوری در امر مبارزه با فساد اداری، اقدام نماید.

گرچند مبارزه با فساد اداری  کار دشوار و زمانگیر است، اما؛ اداره لوی څارنوالی در کُل و ریاست کنترول و مراقبت بصورت ویژه، در مبارزه با این پدیده متعهد می باشد. در همین حال همکاری شهروندان کشور در راستای مبارزه با فساد اداری یک امر حتمی میباشد. ریاست کنترول و مراقبت اداره عالی لوی څارنوالی خواهان همکاری تمام شهروندان افغانستان برای از میان برداشتن فساد اداری در اداره های دولتی می باشد.

هموطنان ما در صورت مواجه شدن با تعلل، کار شکنی، سوء استفاده از صلاحیت های وظیفه ای، تاخیر در اجراآت قانونی، رشوه ستانی یا هرعمل دیگر که سبب آزار و اذیت شان از سوی کارکنان دولتی، مشمول اداره لوی څارنوالی در مرکز و ولایات گردد، می تواند بگونۀ مستقیم از طریق شماره ها و ایمیل آدرس زیر، این ریاست را در جریان بگذارند. ریاست کنترول و مراقبت، این شکایات را جدی پنداشته و در زود ترین فرصت ممکن به آن رسیدگی خواهد کرد.

 

قابل یادآوری است که هویت اطلاع دهنده محفوظ میباشد.

شماره های تماس:0744475717 - 0744037363 

شماره دیجیتل: 0202521719

 

آدرس برقی:  ago.control@ago.gov.af


 

اطلاعیه!

به استحضار همه کارکنان لوی څارنوالی رسانیده میشود که کتابخانه برقی ریاست اطلاعات و ارتباط عامه به تازگی به فعالیت آغاز کرده است.

شما میتوانید قوانین مورد ضرورت تانرا از صفحه انترنتی لوی څارنوالی بخش کتابخانه دیجیتلی دانلود کنید. اگر کتاب مورد ضرورت شما در فهرست دانلود موجود نباشد یا قابلیت دانلود را نداشته باشد به شماره تماس یا ایمیل آدرس کتابخانه برقی در تماس شوید. همکاران ما در زودترین فرصت ممکن، کتاب های حقوقی، قوانین و مقرره ها را به آدرس برقی شما بفرستند.

ایمیل آدرس کتابخانه الکترونیکی: ago.library12@gmail.com

شماره تماس: 0202521703